Birlikte Çalışalım.

Birlikte Çalışalım.

Bir parça eksik ise her parça eksiktir. Resmi tamamlayın.

Neden Sizinle Çalışmalıyım?

Çünkü işimiz bittiğinde gülümseyerek ayrılacağınıza eminiz. Sebeplerine şöyle bir bakalım;

Müteahhit firmayım, sizinle çalışmak istiyorum

Memnuniyet duyarız!
Yeni projenize bir an önce başlamak için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Bu süreçte ihtiyacınız olan tüm desteği en hızlı şekilde size sunmaya hazırız. Genç ve dinamik mimar-mühendis ekip arkadaşlarımız sizinle sürekli olarak iletişimde kalacak,  yeni projenizi birlikte şekillendirip memnuniyetinizi garanti edeceğiz. Tüm inşaat sürecinizde de desteğimiz her zaman sizinle olacak.
Bizimle çalışmanın keyfini deneyimlemek istiyorsanız hemen ulaşın.

Arsama inşaat ruhsatı almak istiyorum, ne yapmalıyım?

Arsanız var, burada bir yapı yapmak istiyorsunuz, fakat elinizde hiçbir evrak yok, nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Merak etmeyin! Bitikli Mühendislik yanınızda. İhtiyacınız olan tüm işlemleri sizin adınıza gerçekleştiriyor, takip ediyor, onaylatıyor ve teslim ediyoruz. Hiçbir resmi işlemle, idare süreciyle uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Siz sadece nasıl bir ev istediğinizi hayal edip bize anlatın. Gerisi bizim işimiz.

İnşaatımı da siz yapar mısınız?

Bu talebi özellikle proje aşamasında bizimle çalışan müşterilerimizden sıklıkla almaktayız.
Evet! İnşaatınızı da biz yaparız. Sizin için en uygun fiyat teklifimizi oluşturur, anlaşmamız halinde yapınızı birinci sınıf işçilik ve malzeme kalitesiyle, projelerinize bire bir uygun olacak şekilde inşa eder, iskanınızı alır size teslim ederiz. Evinizde güvenle oturursunuz.
Bir çay içmeye mutlaka geliriz ama, sonra hiç haber vermediniz olmasın.

Fiyatlar ne durumda?

Fiyatlar talep ettiğiniz hizmete, yapacağınız yapının cinsine ve büyüklüğüne bağlı olarak değişkenlik gösterir. Fiyat teklif formumuzu doldurarak bize iletirseniz sizin için fiyat çalışmamızı yaparak hemen dönüş yaparız. Emin olmanız gereken tek şey, size elimizden gelen en iyi fiyatı sunacağımızdır.
Bu site Ozatweb Tarafından Hazırlanmıştır